O firmie

GRUPA LANUA jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży usług dla biznesu. Jesteśmy partnerem dla wymagających Klientów w obszarze: utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, leasingu pracowniczego a także technicznej obsługi obiektów.
Nasze usługi kierujemy do firm oraz sektora usług publicznych na terenie całego kraju. Naszą siłą są wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy a priorytetem utrzymanie wartości nieruchomości Klienta.

Atuty współpracy:

  • Możliwość skupienia się na głównej działalności przedsiębiorstwa dzięki powierzeniu usług pobocznych specjalistom z branży.
  • Współpraca z firmami należącymi do Grupy Lanua umożliwia skorzystanie z odpisu na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, co daje naszym Klientom możliwość uzyskania znacznych, dodatkowych oszczędności.
  • Odciążenie administracji: sprawy kadrowe, zastępstwa urlopowe i chorobowe, szkolenia BHP pozostają w naszej gestii.
  • Kompleksowość usług: współpracując z nami mają Państwo dostęp do pełnej gamy usług związanych z utrzymaniem czystości, ochroną mienia, leasingiem pracowniczym i techniczną obsługą obiektów.
  • Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu ustalonych standardów jakościowych.
  • Racjonalne podejście ekologiczno – ekonomiczne: wykorzystywana przez nas chemia posiada atesty PZH i PZ, maszyny i sprzęt są energooszczędne, a pracownicy edukowani w zakresie oszczędzania prądu i dozowania chemii. Za pozwoleniem Klienta na dozownikach mydła
    i papieru naklejamy hasła zachęcające do oszczędnego korzystania z tych materiałów.